Haus Galerii kunstiklassika oksjon lükkub maisse

{{1584369540000 | amCalendar}}
$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Arraku näituse avamine Haus Galeriis. Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Haus Galerii muutis tavapärast aprillikuist kevadoksjoni kuupäeva hilisemaks. Oksjon toimub 15. mail 2020. Galerii on siiski avatud aga eelneval kokkuleppel.

Oksjoni kaasaegseks ja asjakohasemaks läbiviimiseks täiustab Haus Galerii video- ja IT-platvorme. "Valmistame kõigile kunstihuvilistele ette võimalust osaleda enampakkumisel ka reaalajas interneti ülekande vahendusel. Saab olla 15. mail meie oksjonisaalis endale sobivast paigast isikliku arvutiekraani kaudu. Interneti teel osalemise üksikasjadest anname täpsemalt teada oksjoni kuupäeva lähenedes. Oksjonil saab endiselt osaleda ka telefoni- ja kirjaliku pakkujana," kommenteeris korraldaja Piia Ausman.

Kui olukord on ühisürituste korraldamiseks mais turvaline, oodatakse publikut oksjonile ka galeriisse kohapeal.

Oksjoninäitus: Teoste tutvustus galeriis ja internetis

Galerii valmistab oksjonieksponaate ette põhjalikuks presentatsiooniks nii internetis kui galeriisaalis. Valik on mitmekesine ja teosed tasemel. Galerii saadab huvilistele kirju ja filmilõike ning peagi võib internetis vaadata otseülekandeid galerii tegemistest, lootuses keerulisse aega pisut muid mõtteid tuua.

Oksjoniteoste näituse avab Haus Galerii Tallinna vanalinnas 9. aprillil. Kõik huvilised saavad originaalteoseid privaatselt sobival ajal eelneval kokkuleppel näha. Oksjonist valmistatakse ette kataloog, mille juures aitab kunstiloolane Eero Epner. Kataloog jõuab trükituna galeriisse ja pdf-formaadis kodulehele. 

Haus galerii on 1. maini 2020 juhuslikele sisseastujatele suletud ning avatud vaid külastajaile eelneva kokkuleppe alusel.

Toimetaja: Laura Pärnpuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: