Eesti Kontsert kuulutas välja külalisprodutsentide loomekonkursi

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
NHK Estonia kontserdisaalis Autor/allikas: Gunnar Laak

Järgmisel aastal oma 80. sünnipäeva tähistav Eesti Kontsert pakub muusikaorganisatsioonidele ja kontserdikorraldajaile võimalust kujundada 2021–2022 kontserdihooaeg oma näo järgi ning kandideerida hooaja külalisprodutsendiks.

"Eesti muusikailmas on väga palju häid ja ambitsioonikaid ideid, mis aga alati ei teostu, olgu siis põhjus rahas või jääb üksinda jõudu väheks. Eesti suurima ja vanima kontserdikorraldajana tahame edaspidi sellistele julgetele mõtetele oma õla alla panna, et väärt ideed ei läheks raisku ning publik ei jääks heade elamusteta," selgitas Eesti Kontserdi juht Kertu Orro konkursi tagamaid.

Et tihendada koostööd teiste kontserdikorraldajatega kutsub Eesti Kontsert kõiki Eestis tegutsevaid produtsente liituma 2021–2022 hooaja programmiloomega ning pakkuma julgeid ideid rahvusvahelisel tasemel muusikasündmuste ja muusikakesksete žanriüleste sündmuste korraldamiseks. Eesti Kontsert tagab väljavalitud projektidele korraldusliku ja vajaliku rahalise toe.

Loomekonkurss kestab 1. septembrini.

Konkursi lisainfo on leitav Eesti Kontserdi lehel.

Toimetaja: Laura Pärnpuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: