Müürilehes puhkamisest filosoofiliselt ja praktiliselt

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Autor/allikas: Martin Dremljuga/ERR

Vahetult enne puhkuselaine saabumist pani Müürilehe toimetus kokku juulinumbri, mis keskendub puhkamisele.

Mis oleks mõnusam, kui rannaliival lesides lugeda Aleksander Tsapovi ja Mart Juure nägemusi uinakutest? Või samblal lebades David Vseviovi juhatusel tutvuda spaakultuuri lätetega? Või vanalinnast tikutulega turiste otsides mõtiskleda Katrin Alekannu seltsis giiditöö eripärade üle? Või hoopis maapakus olles veeta aega Janar Ala tagasitõmbumist käsitleva artikli seltsis?

Aleksander Tsapov valgustab Eesti turisti ihasid ja unelmaid, Mari Laaniste arutleb turistide fotograafialembuse üle, Tiit Pruuli kirjutab aga reisikihuga kaasnevast igatsusest. Teemaosas veel Epp Lankotsa ja Triin Ojari ülevaade Nõukogude suvitamiskultuurist ning Anne Vetiku reportaaž Goa koeratemplist. Lisaks Valner Valme kokkuvõte elektroonilise muusika arengutest viimase poole aasta jooksul ning Mikk Oja analüüs mehe seksuaalsusest Tommy Cashi visuaalses loomingus.

Juuli-augusti topeltnumbri vahele oleme poetanud ka meie suvise erilehe. Sealt leiab Mariliis Mõttuse intervjuu Lexsoul Dancemachine'iga, Mudlumi suvise juhtkirja, juba traditsiooniks saanud suure suve raamatuhoroskoobi aga ka sissevaate alastikultuuri Kärt Keldri sulest. 

Toimetaja: Laura Pärnpuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: