Raadioteatris esietendub järjekuuldemäng "Silver Ükssilm"

Raadioteatris esietendub esmaspäeval, 27. juulil Heino Väli raamatu ainetel valminud laste järjekuuldemäng "Silver Ükssilm". Kõik osad on aga juba praegu Vikerraadio kodulehel eelkuulatavad.

Ühel tavalisel väikesel saarel, kus elavad tavalised inimesed nagu sina ja mina, võib ometigi juhtuda midagi väga erilist. Kui ainult veidike veiderdada, pisut hullata, natuke nalja heita ja sutsuke kujutlusvõimet kasutada – siis muutuvad paadid laevadeks, kännud hobusteks, pajakindad papagoideks ja harilikest inimestestki võivad hirmsad mereröövlid saada. Kuuldemäng kutsub igas vanuses lapsi osa saama mereröövliseiklusest, mis avardab fantaasia piire.

"Silver Ükssilm" valmis Raadioteatri ja Eesti Noorsooteatri koostöös. Heino Väli mereröövliloo dramatiseeris ja lavastas Karl Sakrits, helirežissöör on Andres Olema, muusikaline kujundus Andres Olema ja Tanel Sakrits. Osades Mihkel Tikerpalu, Kaisa Selde, Andres Roosileht, Liivika Hanstin, Laura Kukk ja Getter Meresmaa.

Järjekuuldemäng "Silver Ükssilm" on eetris Vikerraadios suvekavas 27.–31. juulil kell 9.30 ja kordusena kell 18.45. Vikeraadio kodulehel on kõik osad (1. osa, 2. osa, 3. osa, 4. osa ja 5. osa) aga praegu juba eel- ja hiljem järelkuulatavad.

 

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: