Aasta vanemuislasteks valiti Karol Kuntsel ja Kädi Jakobson

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kädi Jakobson ja Karol Kuntsel Autor/allikas: Pressimaterjal

Vanemuise teater avas sel reedel ühiselt 151. hooaja, mille raames jagati ka kolleegipreemiad. Aasta vanemuislase tiitli pälvisid näitleja Karol Kuntsel ja vastuvõtusekretär Kädi Jakobson.

Lisaks kolleegide tunnustusele ja aasta vanemuislase tiitlit kinnitavale aukirjale said mõlemad laureaadid graveeringuga käekella ning eksklusiivse majutus-, kultuuri- ja maitseelamuse. 

Aasta vanemuislast valiti seitsmeteistkümnendat aastat ja valimine toimus kahes kategoorias: üks laureaat valiti lavajõudude seast, teine aga nende hulgast, kes oma igapäevatöös lavale ei astu. Iga Vanemuise töötaja sai oma arvamust avaldada salajasel hääletusel. 

Veel anti välja eriauhinnad, mille laureaadid selgusid osakonnasiseste hääletuste tulemusena. Eriauhindade väärilised vanemuislased saavad edaspidi kanda vastava kirjega pusa.

Lavajõudude seast pälvisid kolleegide tunnustuse Aivar Tommingas, Benjamin Roomes, Alain Divoux, Pirjo Jonas, Kadri Palu, Ele Sonn ning Kai Visnapuu.

Väljaspool lava töötavatest vanemuislastest said eriauhinna Deivi Pard, Viktor Porossov, Katrin Kelpman, Andreas Kangur, Raina Varep, Jane Aus, Jete-Ri Jõesaar, Heleri All ja Meeli Tamm.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: