Orwelli "Loomade farmist" valmib videomäng

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kaader videomängust "Animal Farm". Autor/allikas: Nerial

George Orwelli kirjandusklassikasse kuuluvast "Loomade farmist" ("Animal Farm") valmib aasta lõpuks videomäng.

Videomänguarendaja Nerial loodav "Animal Farm" on seiklusmäng, mille tegevustik toimub romaani loodud maailmas ja võimaldab videomängu vahendusel seda ajatut lugu taasjutustada. See peaks arvutis mängimiseks ilmuma platvormi Steam vahendusel sel sügisel, kuigi täpset kuupäeva pole avalikustatud, vahendab NME.

Videomäng ilmub "Loomade farmi" 75. aastapäevaks ja järgib raamatu olulisi teemasid, nagu võrdsus, korruptsioon ning võim ja kasutab mängijate otsuste tegemisse kaasamiseks erinevad mänguelemente.

Mängijatel on farmi üle täielik kontroll ja loo jooksul on mängijatel võimalik luua liitusid erinevate tegelastega ning juhtida seda, kuidas erinevad olukorrad lahti rulluvad. Ressursid peavad olema tasakaalus, farm kaitstud ning loomad õnnelikud.

Ühes uudisega avalikustas Nerial ka lühikese õrritusklipi, kus näeb mängu 1930. aastate kunstile sarnanevat graafilist stiili.

""Loomade farm" on kirjanduslik meistriteos, mis kasutab petlikult lihtsat keelt kirjeldamaks kommunismi langust unistusest võrdsuse järele totalitaarseks rõhumiseks," märkis projekti looja Imre Jele. "Farmi saatus oli minu jaoks, kes ma kasvasin üles totalitaarses Ungaris, liiga realistlik."

"Ma olen juba ammu soovinud uurida, kuidas saaksime videomängude kaudu luua kogemust, mis asetab mängija Orwelli nägemusse, ja leidsime Nerialis ideaalse partneri, kellega see reaalsuseks teha," lisas Jele.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: