Tallinna keskraamatukogu kutsub lapsi osalema lugemisprogrammis "Talv raamatuga"

Talv raamatuga
Talv raamatuga Autor/allikas: Tallinna keskraamatukogu

Tänavune detsember toob lastele tavapärasest rohkem vaba aega. Esmakordselt toimuva lugemisprogrammi "Talv raamatuga" eesmärk on innustada lapsi koolivaheajal raamatuid lugema.

Programmiga pakub raamatukogu peredele tuge laste vaba aja arendaval ja looval sisustamisel. Lapsed on oodatud jagama joonistusi ja mõtteid loetud raamatutest virtuaalnäitusel. Raamatukoguhoidjad-päkapikud ootavad laste telefoni, Skype'i või Faceboo'i (video)kõnesid, et nendega loetud raamatute üle arutleda ja koos lugeda.

Raamatukoguhoidjad paluvad lapsevanematel jälgida, et lapsel oleks alati käepärast rikkalik valik raamatuid. Lisaks raamatukogust laenatud raamatutele soovitatakse üle vaadata kodune raamaturiiul ja sealt lapsega sobivat lugemisvara valida. Lapsele sobivaid e-raamatuid leiab ka e-raamatukogudest.

Lapsed, kes loevad lugemisprogrammi "Talv raamatuga" jooksul läbi vähemalt viis raamatut ning annavad loetud raamatute kohta raamatukogule tagasisidet, saavad auhinna.

Noori ootab raamatukogu osalema lugemisväljakutses. Selle kohta leiab infot Facebookist ja Instagramist, kus toimuvad regulaarsed otseülekanded, mille käigus soovitatakse uusi raamatuid ja räägitakse noortekirjandusega seotud teemadel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: