Selgusid Vanemuise loomenõukogu preemiate saajad

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Selgusid Vanemuise loomenõukogu preemiate saajad. Autor/allikas: pressimaterjalid

Vanemuise teatri loomenõukogu andis välja traditsioonilised aastaauhinnad loomingulistele, tehnilistele ja administratiivtöötajatele.

Loomenõukogu tunnustas draamapreemiaga kõrge loomingulise vormi ja pühendunud töössesuhtumise eest näitlejanna Piret Laurimaad.

Muusikapreemia laureaat on tänavu Margus Kits – pikaaegse, teeneka ja meisterliku töö eest Vanemuise sümfooniaorkestri flöödirühma kontsertmeistri ja muusikuna.

Balletipreemia pälvis Georgia Tony Hyrkäs, kes on paistnud silma oma kohusetundlikkuse ja töökusega. Georgia järgib loomenõukogu sõnul täpselt rolli dramaturgilist liini ja töötab iseseisvalt tehniliste detailidega, mis on tantsija arengu seisukohalt oluline.

Tehnilise töötaja aastapreemia sai juurdelõikaja Külli Kukk, kelle pikaajaline töökogemus, mitmekülgsed erialased oskused ning usaldusväärsus muudavad iga lavastuse ettevalmistusprotsessi sujuvaks, märkis loomenõukogu.

Administratiivtöötaja aastapreemia vääriliseks tunnistas loomenõukogu vanempuhastusteenindaja Ljudmila Medvedeva, kelle tööpõld on tänasel viiruseohtlikul ajal oluliselt suurem kui tavapäraselt.

Auhindade üleandmisele järgnes vanemuislaste ühine jõuluglögi maitsmine, mis toimus tänavu Vanemuise väikese maja hoovis.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: