ERR-i kultuuriportaali hakkab juhtima Kaspar Viilup

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Kaspar Viilup Autor/allikas: Siim Lõvi / ERR

ERR-i kultuuriportaali hakkab juhtima Kaspar Viilup, kes varem töötas portaalis toimetajana.

Kaspar Viilup on sündinud Saaremaal ning huvi ajakirjanduse vastu tekkis juba gümnaasiumis. ERR-i kultuuriportaalis töötab ta alates 2015. aastast. Lisaks kultuuriportaalile töötab ta "Aktuaalse kaamera" kultuuriuudiste reporterina, on juhtinud Raadio 2-s saadet "Garaaž" ja olnud ETV2 telesaate "PÖFF-i kaheksa ja pool" toimetaja.

ERR-i portaalide juht Urmet Kook ütles, et ERR tahab oma kultuuriportaali senisest veelgi mõjukamaks ja loetavamaks teha.

"Kasparil on selle kohta selge visioon olemas. Üheks märksõnaks on ERR-i erinevates kanalites ja saadetes loodava kultuuri sisu veelgi mahukam veebis välja toomine, kaasautorite ringi laiendamine, kultuuriuudiste kõrval ka kultuuriprotsesside analüüsimine ja mõtestamine jne." 

Kaspar Viilup lisas, et kultuuriportaal on aastatega leidnud oma koha Eesti kultuuriajakirjanduses, kuid nüüd tuleb seniseid väärtuseid veelgi tugevdada.

"Üks võtmekoht on kindlasti ERR-is töötavate kultuurispetsialistide kaasamine, sest lisaks portaalidele töötab kümneid asjatundjaid tele- ja raadioprogrammides, kelle oskused ja teadmised aitavad kindlasti arendada ka kultuuriportaali," sõnas Viilup.

Toimetaja: ERR

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: