ERR loob järgmisel aastal programmidevahelise kultuuritoimetuse

ERR
ERR Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Rahvusringhääling loob 2022. aastal programmidevahelise kultuuritoimetuse. Loodava kultuuritoimetuse eesmärk on arendada valdkonda, arvestades seejuures nii ERR-i programmide eripära kui ka rahvusringhäälingu tegevust tervikuna.

Platvormidevaheliste teemavaldkondade arendamine on olnud üks läbiv märksõna ERR-i tegevussuundades ja on sellisena kirjeldatud ka rahvusringhäälingu arengukavas. Aastal 2022 suunab ERR tähelepanu programmidevahelise kultuuritoimetuse loomisele.

Rahvusringhäälingu üks eesmärke on luua, jäädvustada ja vahendada parimat osa Eesti ja maailma kultuurist ning mõtestada erinevaid kultuuriteemasid. Selle eesmärgi nimel teevad tööd kõik ERR-i programmid, kontsertülekannetest kultuuriuudisteni. Loodava kogu organisatsiooni hõlmava toimetusega soovib ERR tõsta veelgi paremini esile programmides toodetud kultuurisisu ning toetada uute lahenduste sündi.

2022. aastal loodav toimetus haldab kultuuriteemade kajastamist meediumites, võimendab koostööd ja jälgib kultuuriteemade mitmekülgset esindatust ERR-is.

ERR-i kultuuritoimetuse loomist asub ette valmistama rahvusringhäälingu uudistetoimetaja ja saatejuht Erle Loonurm.

Erle Loonurm Autor/allikas: Kalle Veesaar

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: