Mari Jürjens esineb Tartus soolokavaga

Laulja-laulukirjutaja Mari Jürjens.
Laulja-laulukirjutaja Mari Jürjens. Autor/allikas: Renee Altrov

Laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens annab neljapäeval, 16. detsembril Eesti Rahva Muuseumis talvise soolokontserdi.

Tartus üles kasvanud Jürjensi jaoks on oma lapsepõlvelinnas jõulueelse kontserdi andmine saanud juba traditsiooniks. Sealt sai alguse ka tema tähelend, sest 12 aastat tagasi, toona Mari Pokineni nime kandnud laulja esimene suur kontsert toimus just detsembrikuises Tartus.

Seekord astub Jürjens lavale üksi, kaasas vaid kitarr. Esitusele tulevad nii vanemad kui uuemad lood.

"Nii hea meel, et saan ka sel talvel Eesti Rahva Muuseumis laulda ning mõtiskleda saabuva jõuluaja üle, mida ma lapsepõlvest saadik kogu südamest armastanud olen," märkis Jürjens. "Ootan kõiki kuulama, et enne hullumeelset kingiosturallit ja aasta lõppu korraks maha istuda ja muusikas rahuneda."

Mari Jürjens on Eesti näitleja, laulja ja laulukirjutaja, kelle sulest on ilmunud neli autoriplaati, neist viimane "Omaenese ilus ja veas" pälvis tänavu Eesti muusikaauhindade jagamisel tiitli Aasta Autorilaul/Rahvalik Album. Lisaks sellele kuulutati Jürjens tänavu Kuldne Plaat 2021 Aasta Naisartistiks. Ta on kirjutanud muusikat teatrilavastustele ja filmidele, tema laulud on kõlanud nii laulu- kui tantsupidudel.

Kontsert Eesti Rahva Muuseumi Hurda saalis algab kell 19:00.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: