Roomet Jakapi andis välja bürokraatiaraamatu

Roomet Jakapi
Roomet Jakapi Autor/allikas: Mari Volens

Tartu ülikooli filosoofia ajaloo kaasprofessor Roomet Jakapi andis välja uue teose "Rahvusvaheliste tippspetsialistidega. Büronaudi päevaraamat", mida esitleb teisipäeval, 4. jaanuaril Tallinna ülikoolis.

"Bürokraatlike väike- ja suurvormide kirjutamine moodustab märgatava osa akadeemilise töötaja elust. Raamatus esitan värvikaid väljavõtteid oma aastatepikkusest tegevusest sel alal," selgitas Jakapi.

Tegemist on kontekstist välja kistud lausete ja lõikudega, mis pärinevad autori koostatud aruannetest, soovituskirjadest, hinnangutest ja taotlustest.

Raamatu kirjastas kunstnik Kiwa juhitav kirjastus ;paranoia. Jakapi tutvustas teost möödunud nädalal Tartus, kuid teisipäeval, 4. jaanuaril tutvustab ta raamatut ka Tallinna ülikoolis.

Roomet Jakapi on tuntud ka eksperimentaalmuusikuna, kes on erinevates koosseisudes esinenud ja plaadistanud nii kodu- kui välismaal. Viimasel ajal on ta sagedamini esinenud soolovokalistina.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: