Sveta baaris esineb post-pungi ansambel The Underground Youth

Ühendkuningriikidest pärit, kuid Berliinis resideeruv The Underground Youth.
Ühendkuningriikidest pärit, kuid Berliinis resideeruv The Underground Youth. Autor/allikas: pressimaterjalid

Laupäeval, 16. aprillil esineb Sveta Baaris oma uue tuuri raames Ühendkuningriikidest pärit, kuid Berliinis resideeruv The Underground Youth. Erikülalisena astub üles Eesti oma Holy Motors.

Ka varem Eestis esinenud The Underground Youth sai alguse 2008. aastal Craig Dyeri loomeprojektina, millest on tänaseks välja kasvanud kultusbänd kümne albumiga ning mille kõlapilti saab kirjeldada nii filmiliku helimaastiku kui ka post-pungina.

Kümme aastat staaži on bändil võimaldanud endale leida pühendunud ning intensiivse jälgijaskonna, kes ootavad uut loomingut pikisilmi. Suure edu ongi toonud suured ja pikad tuurid nii Euroopas, Aasias kui ka Ameerika Ühendriikides.

Enne õhtu peaesinejat astub üles kohalik Holy Motors. Kui esialgu jagasid bändiliikmed vaid ühist vaimustust Ameerika lääne vastu, siis üsna kiiresti arenes see välja ühiseks identiteediosaks, mis peegeldub muusikas ja isiksuses.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: