Everything But The Girl avaldas pärast enam kui 20-aastast pausi uue singli

Inglismaalt pärit jazz pop'i duo Everything But The Girl.
Inglismaalt pärit jazz pop'i duo Everything But The Girl. Autor/allikas: Marcelo Krasilcic

Inglismaalt pärit jazz pop'i duo Everything But The Girl andis välja avasingli "Nothing Left To Lose" eelolevalt uuelt albumilt. See saab olema duo esimene album pärast 24 aastat.

Abikaasade Tracey Thorni ja Ben Watti 1982. aastal moodustatud duo teatas uuest albumist esimest korda 2022. aasta novembris, nüüd avalikustas duo ka albumi pealkirja ja ilmumiskuupäeva. "Fuse" ilmub 21. aprillil.

Viimase kahe aastakümne jooksul on Thorn ja Watt olnud hõivatud muude projektidega, aeg-ajalt teinud küll koostööd, kuid "Fuse" on duo esimene album pärast 1999. aastal ilmunud stuudioalbumilt "Temperamental."

Duo läks 2000. aastal määramata pausile, seda päriselt plaanimata. Comeback toimus Thorni sõnul sama orgaaniliselt, tunnistades, et albumi tegemisele nad esiti üldse ei mõelnudki, vaid proovisid 2021. aasta kevadel otsast alustada avatud meelega ja mängulises vaimus.

Kokku on Everything But The Girl välja andnud 11 stuudioalbumit, teeninud arvukalt kuld- ja plaatinastaatuseid. Nende suurim hitt on lugu "Missing" 1994. aastal ilmunud albumilt "Amplified Heart".

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: Stereogum, Consequence

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: