Piip ja Tuut alustavad 25. tegevusaastat ringreisiga Saksamaal ja Belgias

Piip ja Tuut alustavad 25. tegevusaastat ringreisiga Saksamaal ja Belgias. Lavastust "Piip ja Tuut kontserdil" näevad väliseesti pered 28. jaanuaril Erfurtis FEG saalis ning 29. jaanuaril Brüsselis kultuurikeskuses Kontakt.

Kodulaval Tallinnas algab juubeliaasta värskeima lavastusega, Jaanus Vaiksoo "King nr. 39". Etendused toimuvad 1.–3. veebruaril kell 18.00 Piip ja Tuut Teatris.

Nädalavahetusel, 4. ja 5. veebruaril kell 12.00 astuvad lavale Piip ja Tuut, kes on sedapuhku Lõvi Lõrr ja Jänes Jass Olivia Saare samanimelise lasteraamatu põhjal loodud peredele mõeldud lavastuses.

31. märtsil kell 18.00 esietendub kolmas Lauris Gundarsi ja Siim Aimla ühistöö – muusikaline lavastus "Tallinna Karud", mida mängitakse aprillis Kumu auditooriumis. Kunstnik Inga Vares. Koreograaf Marge Ehrenbusch. Näitlejad Haide Männamäe, Maarja Tammemägi, Grete Konksi, Stefan Hein, Rauno Kaibiainen ja Toomas Tross. Lavale ilmub ka Tallinna Karude Orkester.

2022. aastal mängis Piip ja Tuut Teater kokku 188 etendust, millest 108 jõudsid publikuni väljaspool kodulava eri paigus üle Eesti.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: