"Kultuuristuudio. Arutelu" vaatleb pihtimuskultuuri salasoppe

Saates
Saates "Kultuuristuudio. Arutelu" on külas kirjanik Jan Kaus ja psühholoog Avo-Rein Tereping. Saatejuht Maarja Vaino. Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

Pihtimuskultuur võiks olla Eesti ühiskonnas justkui võõras nähtus, sest katoliku kirik koos pihtimuse sakramendiga pole siin kuigi levinud. Samas on ka tänapäeva Eestis, nii kunstis kui ka avalikus elus, pihtimuslikkust ja enda avamist üha rohkem.

Pihtimusega on hiljuti ülemaailmset tähelepanu saanud inimesed nagu prints Harry või pisut kohalikuma mõõtmega staarid nagu Märt Avandi.

Mis sunnib inimesi oma sisimate ängide ja probleemidega avalikkuse ette tulema? On see meisse juurdunud patukahetsusvajadus, edevus või midagi kolmandat? Kas enda avamisele järgneb meeleparandus või küllastus?

Neile küsimustele otsivad vastuseid uues "Kultuuristuudio. Arutelu" saates kirjanik Jan Kaus ja psühholoog Avo-Rein Tereping koos saatejuht Maarja Vainoga. Saade on eetris kolmapäeval, 8. märtsil ETV2 kanalil kell 21.30.

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: