Galerii: Kadriorus avati hotell Fonnentali keldrikorrusel uus kunstigalerii

Esmaspäeval avati Tallinnas Kadriorus hotell Fonnentali keldrikorrusel Galerii K13, avanäitusena on väljas Ralf Sannikovi "D72".

"Ilma erksate värvideta on minu looming üsna dramaatiline ja sünge. Lõuendile pandud tugevad emotsioonid kanduvad mustvalgelt vaatajani palju tugevamalt ning näituse kogemus on seetõttu kindlasti väga meeldejääv," sõnas Ralf Sannikov.

Uue galerii loomise taga on soov jagada kunstnike kaasaegset loomingut ning luua ruumid, kus elavad kunst ja kultuur. "Meie eesmärk on toetada kunstnikke ja rikastada piirkonna kunstielu," lisas Galerii K13 omanik Danil Sopin.

Näitus "D72" jääb värskes galeriis avatuks kuni 3. septembrini, galerii külastamine on tasuta.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: