Ehtenäitus on üles pandud lageda taeva all ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Hobusepea 2 hoov
Hobusepea 2 hoov Autor/allikas: gram

Ehtekunsti näitus "Ümber nurga"
Hobusepea 2 sisehoovis, 8. - 22. märts 2014

Ehtekunsti näitus Ümber nurga on Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumis aset leidva Põhjamaade ehtetriennaali From the Coolest Corner satelliitnäitus.

Tegemist on rändnäituse esimese peatusega, kus esitlevad oma loomingut kümme ehtekunstnikku stuudiost GRAM - Kertu Tuberg, Kristiina Kibe, Linda al-Assi, Lisa Kröber, Maarja Niinemägi, Marita Lumi, Merle Kasonen, Birgit Skolimowski, Ettel Poobus, Kärt Maran

Näituse omalaadse eksponeerimispinna ideelahenduse on välja töötanud KAMP arhitektid. Ehteloome tutvustamise kõrval on näituse lisaeesmärgiks väärtustada unustusse jäänud või veel avastamata kohti, mõtteid, keskkondi - Hobusepea 2 maja kui omamoodi ehtekeskus, kus asub hulgaliselt ateljeesid ning tegutseb erinevaid kunstnikke.

Edasi liigub näitus Soomaa rahvusparki, Mardu talu territooriumile, kus seda on võimalik külastada 31.05-27.07.2014.
8. märts on ka avatud ehteateljeede päev (osa triennaali satelliitprogrammist), kus ehtekunsti köögipoolega tutvumiseks avab teiste seas oma uksed ka Hobusepea majas asuv Gram stuudio.
Näituse toetajad on Eesti Kultuurkapital, Eesti Kunstnike Liit ja KAMP arhitektid.
Näitus avatud:
8.03-22.03.2014
K-P 12-18

Toimetaja: Mari Kartau

Allikas: Gram

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: