Näitlejahakatised loevad homme "Olevusi" ({{commentsTotal}})

Polygoni Stuudio õpilased loevad Juhan Viidingu ja Tõnis Rätsepa näidendit
Polygoni Stuudio õpilased loevad Juhan Viidingu ja Tõnis Rätsepa näidendit "Olevused" Autor/allikas: muurileht.ee

Polygoni Stuudio õpilased loevad homme Näidendikuu puhul Juhan Viidingu ja Tõnis Rätsepa näidendit "Olevused".

Eesti Teatri Agentuur tähistab sel aastal oma 20. juubelilt ning kuulutas sel puhul oktoobrikuu "Eesti näidendi kuuks". Näidendikuul on kutsutud osalema nii teatriasutused kui ka inimesed, kes näidendiloominguga otseselt kokku puutuvad.

Polygoni Stuudio õpilased loevad näidendikuu raames 14. oktoobril kell 19 Juhan Viidingu ja Tõnis Rätsepa näidendit "Olevused". Laval on Harri Ausmaa, Jane Lauter, Helen Kask, Kadri Enn, Rebeka Rummel, Martin Kork, Aleksander Erstu, Kristjan Tammjärv, Kristel-Birgit Potsepp, Anna Maria Jäetma, Siimar Kivisild, Heleri Heinrand, Kristina Ojaperv, Anna Helena Liiv.
Ettelugemine toimub Tallinnas aadressil Rävala 8, 7. korrusel. Sündmus on kõigile tasuta.

Viidingu ja Rätsepa "Olevused" (1979): Tegemist on tagasimõtlemisega. See tähendab, et lugu ei ole edasifantaasia. On prügiväljad, üks tuba ning Lai Kivi. On püss ja klaver ja peegel. Ja siis on kaheksa Olevust. Jah, lugesid õigesti, mitte inimest vaid Olevust. Kuidas inimesteks saada, seda nad ei mäleta, tutvustab Polygon lavastust.

Toimetaja: Mari KartauHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: