Arvustus: Elephants From Neptune ei tõmba saagi käima ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Elephants from Neptune.
Elephants from Neptune. Autor/allikas: Elephants from Neptune

Uus plaat

Elephants From Neptune
„Pressure & Pleasure“

5/10

Selle plaadi osas on raske seisukohta võtta. Nagu on ja ei ole ka... Räägitakse, et Elephants From Neptune on väga hea live-bänd, aga plaadi kuulamisel see teadmine kahjuks midagi juurde ei anna.

Ühest küljest on ju kõik nagu olemas – andekad mehed, intelligentsed tekstid, hea pillimäng, aga no ei tõmba saagi käima! Plaat on suures plaanis, mõni lugu välja arvatud, lihtsalt igav. Selline coitus interruptus, kus selle asemel, et hulluks minna, pannakse pidurit. Kõik on justkui olemas, et nootidega laamendada ja muusikaga möllata, aga ei – lugu loo järel triivitakse turvaliselt tavalisuse voolusängi tagasi. Nagu näiteks „Insomnia“. Mingil hetkel muutus muusika tapeediks, kuni selle plaadi pärlini, milleks minu hinnangul on „Vaikus“. Heh, kus see oli alles üllatus! Positiivne selline! Lugu, mis lõppes pauguga! Kuulake, kas teil tekib sama küsimus mis mul – kas järjekordne lugu sarjast „my father is my prison“. Ühel heal sõbral tekkis selline sõnademäng kui üht Bowie hiljutist lugu kuulas.

Ärge saage minust valesti aru, see ei ole halb muusika. Oma kategoorias on see täitsa hea plaat, ainult, et eelnenud haipi arvestades oodanuks midagi originaalsemat. Midagi...

 

"Unriddle Me":

 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: