Klassikaraadio "Delta" küsib kuulajate arvamust kauplustes kõlava muusika kohta ja kutsub stuudiosse Mart Kalmu ({{commentsTotal}})

Mart Kalm
Mart Kalm Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Täna keskpäeval kell 12.05 jõuab Klassikaraadiosse saade "Delta", mis uurib muuhulgas seda, kuidas suhtuvad inimesed kauplustes kõlavasse muusikasse. Samuti on stuudios Kunstiakadeemia uus rektor Mart Kalm.

Homme algab Tallinnas rahvusvaheline muusikaloo konverents, mis on ühtlasi 44. Balti muusikateaduse konverents.
Konverentsi teemaks on linnade muusikaelu Euroopa põhjapoolsemas osas, ettekannetes käsitletakse peamiselt 17.–19. sajandi muusikalugu. Kell 12 on stuudios konverentsi korraldajad Kristel Pappel ja Anu Veenre.

Arhiiviminutid võtavad aga vaatluse alla näitleja, lavastaja ja dramaturg Andres Särev, keda peetakse Tammsaare tekstide esimeseks lavastajaks. 

"Delta" Rahva Hääl küsib: kas märkate muusikat kauplustes ja mis tundeid see tekitab?
Siin saate sõna võtta ka teie, head kuulajad. Telefon stuudios on 611 4285 ning teie arvamust küsitakse juba enne kella 13.

"Delta" teises saatetunnis kell 13 on stuudiokülaline Eesti Kunstiakadeemia värskeltvalitud rektor, professor Mart Kalm.

Norras, Tromsos toimunud muusikafestivalil saadud muljeid jagab Klassikaraadio peatoimetaja Tiia Teder.

"Deltat" juhib täna Markus Järvi.

Toimetaja: Silver KuusikHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: