Kunstiakadeemia tähistab juubeliaasta lõppu suure karnevaliga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kultuurikatel
Kultuurikatel Autor/allikas: ERR

Homme, 17. aprillil korraldavad Eesti Kunstiakadeemia üliõpilased 100. juubeliaasta lõpetamiseks Kultuurikatlas suure karnevalipeo.

Karnevalile on oodatud nii vanad kui noored vilistlased, nii suured hinnatud kunstnikud, disainerid ja arhitektid kui alustavad artisanid, nii ülikooli töötajad kui üliõpilased ja kõik, kes tunnevad vaimset ja füüsilist sidet Eesti kõige suurema kunstiülikooliga ja kunstiga üldse, teatavad korraldajad.

Peol tunnustavad tudengid parimaid ja hinnatumaid õppejõude. Karnevali täidavad sisuga EKA erinevate lendude vilistlased, saab muusikat, performance'eid, kunsti, tantsu ja laulu ning ennenägematuid ja kordumatuid kostüüme, sest tegu on karnevaliga ehk kostüümipeoga, kus kõikidele kostüümis saabujatele on piletimüügis ette nähtud suur allahindlus.

Üritusel saab teoks:

3 ERINEVAT SAALI:

1.
Keldris on tumedamate helide poolest tuntud tüdrukute pidu LOVE PONY, kellel on samuti sünnipäev. Esimene.

KATJA ADRIKOVA, MARTA VAARIK, ULJANA PONOMARJOVA dj settide vahele võib kuulda HAšš'i(Helina Reinjärv) ja NEO ZION’i (Rene Köster) LIVE’i ning külalisena esineb ponide seas ka LOTTE JÜRJENDAL. Visuaalid ALYONA MOVKO.

2.
Katelde saal, esimesel korrusel on tsirkuse artistidega rikastatud võlumaailm. Külalisi võtab vastu HÄRRASMEESTEBÄND. Live'i teeb KIWA DREAMBÄND koos EKA KOORiga. MIMICRY esitleb oma verivärsket singlit.

Toimub 2015 aasta parimate õppejõudude tunnustamine üliõpilaste poolt.

Õhtu teeb sünnipäevalugudega lõbusaks šarmantne noormeeste kamp: PARMANI PEOPLE kuhu kuuluvad JOHAN TALI, PRIIDU ALLANDI, HANNES AAVA, INDREK MIGUR ning KARL SALUVEER visuaalidega.

3.
Viiendal korrusel asub ;PARANOIA kirjastuse performance/vaba-lava, kus teiste seas astuvad üles SANDRA JÕGEVA, ANTON KUBRIK (RUS), KAUR KENDER ja järjekord ulatub esimesele korrusele välja, kus huvilised saavad telekast live's jälgida mis katuse all toimub ning liftiga üles-alla kihutada.

!!! Viimasesse võite REGISTREERUDA kirjutades oma esinemise soovist marta.vaarik@artun.ee või curatornuhk@paranoia.ee

Lisaks on hot-dogi putka, juba legendaarseks saanud fotobox ja tuba tantsijaid täis! Tegemist on EKA PEOGA. Nagu vanasti! Ühtlasi ka 2014/15 üliõpilasesinduse koosseisu viimane pidu seega ka viimane omataoline, mille eest vastutab S маффия karm nõukogu.

 

Toimetaja: Tõnu Pedaru

Allikas: Eesti Kunstiakadeemia

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: