Jazzkaare peakorraldaja: ootame häid üllatusi

Foto: ERR

Täna õhtul saab avalöögi 26. Jazzkaare festival, mis sel aastal liigub mere äärest linna südamele lähemale - Telliskivi loomelinnakusse. Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm ootab festivalilt häid üllatusi.

Teatrikeskuse Vaba Lava saalis annab avakontserdi Liibanoni trompetist Ibrahim Maalouf, vahendas "Aktualane kaamera".

Jazzkaare peakorraldaja Anne Erm kinnitas, et avakontserdil esineb väga eriline trompetivirtuoos Ibrahim Maalouf, kes mängib veerandtoonide muusikat.

"Sel korral on kava pühendatud Egiptuse diivale, nii et ta on iga festivali pärl. Selle üle on mul väga hea meel," lausus Erm ja lisas, et hea meel on neil olla ka uues asukohas, Telliskivi loomelinnakus.

"Kus on nii palju loomingulisi ideid ja õhk lausa kuum ja siin oleme ehitanud endale mõnusa džässiklubi," rääkis Erm. Džässiklubis mängib kell 10 Raul Sööt Deeper Sound. "Plaadid on soojade saiadena just vabrikust tulnud pool tundi tagasi," märkis Erm. Vaba Laval on bluesrocki ansambel trio Larkin Poe jt.

Linnaprogrammi käigus hakkavad noored muusikud Otsakoolist, Elleri koolist, Viljandist ootamatult mängima väga erinevates kohtades - trammis, rongis, lennujaamas, sadamas. Erm meenutas, et mullu hakkasid lennujaama saabunud muusikud juhuslikult koos Jazzkaare muusikutega mängima.

"Loodame, et üllatusi tuleb sel korral. Häid üllatusi loomulikult ootame," lisas Erm.

Toimetaja: Liis Velsker

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: