Nädalavahetusel täidab Nõmme keskust mitmekesine kultuuriprogramm ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Esinevad Kukerpillid. Vikerraadio
Esinevad Kukerpillid. Vikerraadio "Meeleajahutaja 2012".

Sel nädalalõpul toimub traditsiooniline kevadfestival Nõmme Kevad, mida täiendab kogu nädalavahetuse kestev kultuuriprogrammi "Kevad südames".

Reede õhtul avatakse Nõmme kultuurikeskuse kunstistuudiote kevadnäitus, millele järgne kahe kollektiivi sünnipäevakontsert - tüdrukutekoor Nõmmelill saab 20 ja käsikellaansambel KellaRing 10.

Laupäeval astuvad alates kella 10.30 kõikjal Nõmme keskuses üles erinevad Nõmme kultuurikeskuse kollektiivid – turul, perroonil, Nõmme Ema pargis, Glehni kuju juures. "Kõlab pillimäng, lauldakse ja tantsitakse – kevadet tervitavad Eesti meestelaulu seltsi Tallinna meeskoor ja Eesti õpetajate meeskoor, segakoor Riola ja naiskoor Nõmme, Nõmme pillikoor ja Ürgleigarid, neidude rahvatantsurühm, segarahvatantsurühm Känd ja Käbid, tantsutrupp Alhambra, neidudekoor Kevad ning ansamblid Hotei ja Fiore," tutvustas kultuurikeskuse direktor Kadri Järvelaid plaane.

Kell 15.00 annab kultuurikeskuse suures saalis tsirkusetrupp Folie kontserdi "Kevadine kala". Et paremini kursis olla, kus midagi toimub, on abiks päevajuht Allan Kress, kes liigub keskuses ringi ning rahvast ülesastumistest teavitab. Õhtu lõppeb kell 20.00 kultuurikeskuse saalis tantsupeoga ansambli Kukerpillid saatel.

Pühapäeva lõunani on Nõmme kultuurikeskus avatud kõigile huvilistele.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: