Kolmapäeval avatakse kaheksas disainiturg ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jette Heinlo loodud hambatalisman.
Jette Heinlo loodud hambatalisman. Autor/allikas: FB

Kolmapäeval kell 12.00–19.00 toimub Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi hoovis järjekorras juba kaheksas disainiturg.

Turul on oma toodangu ja originaalteostega esindatud Eesti disainerid ja tarbekunstnikud. Retrohuviline võib leida säravat valikut kunagiste Eesti klaasi- ja keraamikaettevõtete toodangust.

Turu erikülaliseks on moeillustraatorid, kelle näitust saab samaaegselt muuseumis näha.

Mõnusat meeleolu hoiab muusikaga üleval Mihkel Kleis, kosutust pakub restoran Kuldmokk.

Igas vanuses külastajad saavad ühiselt käe külge panna suure eksperimentaalse kanga loomises. Oma fantaasiat saab proovile panna "Mina ja meistriteos" töölehtedel.

Kõigil huvilistel on hea võimalus vanalinnas asuva muuseumi hoovi pikemalt peatuma jääda, kohtuda ning suhelda kunstnike-disaineritega või lihtsalt ainulaadset ja head atmosfääri nautida.

Disainiturul osalevad: Nulku by Kristiina Nurk, Kristel Saan, Maret Sarapu, Kateriin Rikken, Eili Soon, Kai Kiudsoo-Värv, Kaie Pungas, Lisa Kröber, Malin, Ulla Saar, Dadamora, Okeiko, Upstairs Studio, Bold Tuesday, Pille Jüriso, Annike Laigo, Kärt Ojavee, Marve Riisalu, Liisa Kuusik, Asuurkeraamika, Kärt Seppel, Liisa Pähk, Tõnis Malkov, Mokoko Labs, Jette Heinlo ja Eerin, Piret Kändler, EKA magistrandid (Triin Loosaar, Katrin Kabun, Anneli Oppar, Maria Tamm, Krista Tulp, Kaja Altvee, Kaire Olt, Olga Rattik, Mari Masso, Elli Jäärats, Julia Dolženkova, Pirjo Kullerkupp ja Anu Ernits), Kätlin Kaljuvee, MyaMoon, Sssprint, Multistab, Stella Soomlais, Kummivööbik jt.

Muuseumis on samal ajal avatud näitused:

Uus Põhjamaade moeillustratsioon II

Eesti disaini püsiekspositsioon

Vaata Facebookist lisa.

Disainituru erikülaliseks on moeillustraatorid, kelle näitust saab samaaegselt muuseumis näha.

 

Joogiklaasid valminud klaasikunstnik Kai Kiudsoo-Värvi käe all.

Toimetaja: Madis Järvekülg

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: