Erik Alalooga tehnolavastuse peategelaseks on masin ({{commentsTotal}})

"Obsession" - Erik Alalooga. Esietendub 10. juunil. Autor/allikas: Sõltumatu Tantsu Lava

Järgmise nädala keskel näeb Sõltumatu Tantsu Laval tehnoloogilise teatri pioneeri Erik Alalooga lavastust "Obsession", mille üheks peategelaseks on masin.

"Obsession" on tehnoloogilise teatri stiilipuhas sooritus. Objektina sündinud masin asetatakse subjektiseisusesse. Tahtmatult kaasneb sellega masina isikustamine, kuid seda ilma lapsiku püüdeta omistada talle inimlikke omadusi. Masin on masin.

"Ta toitub 900 W ulatuses elektrivoolust, seni veel tasuta ressursina kasutuses olevast gravitatsioonijõust ning tema soontes voolab ca 70 liitrit kraanivett. Ma ei suhtu temasse kui endasugusesse, kui inimese asendajasse. Mina andsin talle elu, aga ta ei võlgne mulle midagi. Mina talle samuti mitte. Nüüd me oleme laval kahekesi. Ilma minuta ei oleks sind, ilma sinuta ei oleks seda etendust. Ära muutu tatiseks! Siin ei ole mitte midagi sentimentaalset, vastamisi on liha ja raud," seisab etenduse kirjelduses.

Masin tuleb lavale kaheks päevaks: 10. ja 11. juunil.

Toimetaja: Madis JärvekülgHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: