Mare Tralla osaleb "Piiripealsel armastusel" ({{commentsTotal}})

"Written Into Space", 2011 Autor/allikas: Mare Tralla

Mare Tralla osaleb rahvusvahelisel kuraatorinäitusel "Love at the Edge" ("Piiripealne armastus") galeriis Arsenal Poolas.

Näitus uurib armastuse jõudu keset sotsiaalseid, poliitilisi ja isiklikke konflikte. Kirg ja pühendumus on innustanud Ida-Euroopa naisi võitluses kaotuste, vägistamiste, sõja, paguluse, identiteedi ja kodutusega. Armastusel võib olla palju erinevaid vorme, kusjuures paljud neist on piiripealsed: iha ja meeleheide, kirg ja hirm, elu ja surm.

Näitusel esitletavad teosed on käsitletavad ka sotsiaalse dokumentatsioonina, kus kunstnikud on tunnistajad või vahendajad konfliktidele, mida nende tööd käsitlevad. Teine näituse eesmärk on hajutada etnilist, rassilist, kultuurilist ja rahvuslikku eristamist, rõhutades lokaalset ja globaalset kui dialoogivõimalust.

Näitus Galeria Arsenalis (Elektryczna 13, Białystok, Poola) on avatud 16. augustini 2015.

Näituse kuraatorid on Denise Carvalho ja Monika Szewczyk.

Osalevad kunstnikud Anna Baumgart (Poola), Milena Dopitova (Tšehhi), Ira Eduardovna (Usbekistan), Alla Georgieva (Bulgaaria), Izabella Gustowska (Poola), Kristina Inčiūraitė (Leedu), Elzbieta Jabłońska (Pooola), Anna Jermolaewa (Venemaa), Magdalena Jetelová (Tšehhi), Alevtina Kakhidze (Ukraina), Šejla Kamerić (Bosnia ja Hertsegovina), Olesia Khomenko (Ukraina), Katarzyna Krakowiak (Pooola), Victoria Lomasko (Venemaa), Agata Michowska (Poola), Duba Sambolec (Norra/Sloveenia), Kateřina Šedá (Tšehhi), Mare Tralla (Eesti).

Toimetaja: Mari KartauHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: