Lauri Kaare: Bond on selline ülim muinasjutt ({{commentsTotal}})

Foto: Ülo Josing/ERR

Novembri algul jõuab kinodesse 24. teos Bondifilmide saagas nimega "Spectre" ning selleks puhuks käis stuudios Lauri Kaare, kes on meeletu James Bondi austaja ning kes rääkis veidi enda lemmikutest ning tõi välja parimad Bondinaised ning -pahalased.

"Bond on selline mees, kelle sarnased kõik mehed tahaks olla ja kelle sarnased kõik naised tahad olla - ta on universaalne valge Briti üliinimene," tõi Lauri Kaare saates "Hommik Anuga" välja, miks James Bondi filme juba üle 50 aasta tehtud on.

"Seletamatu loodusõnnetus oli 1969. aastal Bondina ülesse astunud George Lazenbdy - tema saamatuse ja puisuse muutis veel traagilisemaks see, et "On Her Majesty's Secret Service" on loona üks paremaid üldse," tõi Kaare välja ühe nendest Bondidest, kelle särki ta naljalt selga ei paneks.

Lauri Kaare on väga hästi kursis kogu Bondi-saagaga, miks palus "Hommik Anuga" meeskond tal välja tuua väljapaistavamad Bondi võrgutanud naised ning tema vastu võitlenud pahalased. Esmalt toob ta välja Joseph Wisemani kehastatud Dr. No, kelle karakter pani paika sellise nö "Bondipaha" isikuomadused. "Kurikael peab olema elust suurem ja väga kuri," tõi ta välja põhilise külje, mille see esimese filmi karakter paika pani.

Uut filmi "Spectre" ootab Kaare väga ning usub, et Chrisoph Waltzi kehastatud Franz Oberhauser saab olema üks parimaid kurikaelu, kes Bondi filmides kunagi ülesse astunud. "Kahjuks ei ole ma küll filmi veel näinud, aga läheks kohe vaatama, kui oleks see võimalus."

Märkimisväärne detail on ka see, et uus Bondinaine Monica Bellucci purustab kõige vanema kallima rekordi, olles praegusel hetkel 51-aastane. "Ta lööb üle 50 aastat kehtinud tiitli üle - kunagi Honor Blackman ehk Pussy Galore oli toona 37-aastane," ütleb Kaare ning möönab, et see oli ka praeguse hetkeni viisakalt öeldes kõige "kogenum" Bondinaine.

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: