Eerik-Niiles Kross: hea ja kurja võitlus on Bondi filmides alati keskne teema ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Eile esilinastus Eestis valitud publikule järjekordne Bondi film "Spectre" ning seda käis vaatamas ka Eerik-Niiles Kross, kes andis Ringvaate stuudios edasi enda emotsioonid filmi suhtes.

"Tänapäeval esindab James Bond Suurbritanniat ehk isegi paremini, kui nii mõnigi diplomaat," toob Eerik-Niiles Kross välja. "Minu arust on päris hea, et Suurbritannia kasutab Bondi sedasi ära."

"Bond on selline bränd, mida ei ole kohane võrrelda teiste filmidega - teda tuleb võrrelda teise Bondi filmidega." ütleb ta põhiliseks kommentaariks filmi kohta. "Minu jaoks on see aga teistsugune kui varasemad Bondi filmid - mulle on tegelikult mõned varased Bondid rohkem meeldinud."

"Just lugesin kusagil, et tänaseks on veerand inimkonnast näinud vähemalt ühte Bondi, seega ei võta meil ka tükki küljest seda vaadata," tõdeb ta, et see on üks neist filmidest, mille peaks kindlasti ikkagi ära vaatama.

Samuti leiab Kross, et Christoph Waltz saab väga hästi oma rolliga hakkama, kuigi ta ei ole võib-olla nii humoorikas, kui varasemad tegelaskujud. Monica Belluccist rääkides toob ta välja, et ta kuidagi eeldas, et teda on filmis eriti palju näha, kuid ta pidi veidi pettuma. "Seal on veel teinegi Bond-girl, kes on suurema tähelepanu keskmes."

"Hea ja kurja võitlus on Bondi filmides alati keskne teema," toob Eerik-Niiles Kross välja põhilise ideena filmis. "Mulle ei meeldi ka bürokraatid ja alati on tore, kui sellised õelad bürokraadid lõpuks kaotavad."

Eerik-Niiles Kross toob välja, et kindlasti on need James Bondid erinevatest kehastustes veidi ülepaisutatud ja pigem kontsentratsioon, aga kindlasti on ka päriselus olemas inimesed, kes ka reaalselt on võimelised tegema selliseid asju, mida Bond teeb. "Tavaline luuretöö on aga muidugi oluliselt igavam ja Bond teeb pigem asi, mida teevad pigem eriüksuslased."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: