Jürgen Rooste: PPP-revolutsioon ({{commentsTotal}})

Lugeja ja luuletaja Jürgen Rooste
Lugeja ja luuletaja Jürgen Rooste Autor/allikas: Postimees/Scanpix

"Eesti on vaja vallutada, Eesti on vaja üle võtta. Me oleme sellega algust teinud, me oleme peaaegu hakkama saanud. Veel vaid mõni samm ja PPP-revolutsioon õnnestubki. Me oleme imbunud struktuuridesse, meie poolt on peaminister ja president. Me oleme Peded, Pagulased ja Purkisi**ujad. Me oleme sujuvalt üle võtnud haridussüsteemi ja meedia. Ja see on meie programm," kirjutab ERR kultuuriportaalile üks kirjanikupalga konkursi võitjatest Jürgen Rooste.

1) Võidelda, seista erisoolise tavakooli eest, et oleks kindel, et lihtsad lapsed, poisid-tüdrukud käiksid samas koolis ja õpiksid samadel alustel, nõnda saavad teismelised poisid aru, et neil pole mingit lootustki heteroseksuaalsele tulevikule tüdrukute rüpes ning tüdrukud mõistavad, et poistest pole tolku, neist ei saa midagi oodata, sest nad kasvavad... eesti meesteks, see tingib samasooiharuse lokkamise ühiskonna fundamentaalsel tasandil.

2) Propageerida ainult samasooliste abielusid, ilmselge, et mida rohkem need untsu lähevad, mida enam purunevad, ei ole lootustki, et abielu kui institutsioon püsiks, lubada homoabielusid tähendaks lubada abielu kui kodanliku institutsiooni jätkumist ja kinnistumist, parim viis revolutsiooniks on see tee sulgeda neile, kes toda päriselt tahavad, tuleb võidelda uustestamentliku sallivuse vastu ning peatada kristlik idee kõigi inimeste võrdsusest ja õnnevõimalusest, see tingib lõpuks abielu kui sellise devalveerumise ning avab võimaluse kõigi armastuseks kõigi vastu, selleks oleme me asutanud sihtasutusi ja grupeeringuid, kes esinevad padukonservatiividena.

3) Toetada macho-kuvandi levikut: ei ole midagi heteroseksuaalsust tühistavamat kui macho-mentaliteedi levik ühiskonnas: mida rohkem lapsi kasvab macho-käe all, seda rohkem tekib n.ö sotsiaalset homoseksuaalsust või vähemalt põlgust klassikalise peremudeli ja mehekuvandi vastu.

4) Eesti on multikultuurne maa juba ca 10 000 aastat, siia saabusid esimesed pagulased ca 8000 aastat enne Kristust, pärast seda on siin aset leidnud lõputu segunemine, vägistamised (moodne antropoloogia kirjeldab vägistamist kultuurikontaktina), röövimised, esimeseööõiguse kuritarvitamised jne, me oleme geneetiline krantsrahvas, kes on kippunud viimasel ajal manduma, sest uut verd on vähe pääle tulnud, meie eesmärk peab olema röövida lõunapoolsetelt rahvastelt värsket geneetilist materjali.

5) Isand Kiyosaki, raamatu "Rikas isa, vaene isa" autor, kelle igava loengu eest vaesed eestlased olid Saku suurhallis valmis välja käima paarsada eurot, märkas õigesti: meie geneetiline segunemine toodab järjest ilusamaid naisi, mehed näevad aga kõik välja nagu puutinid, siukse keskmise soomeugri geneetilise pärandiga: et tugevdada meie geneetilist baasi, peame ahvatlema siia just materjali, mis muudaks ka meie mehed muude maade rahvastele ihaldeldavaks, eesti mees peab leidma nõtkemad näojooned, tumedama naha, õrnema iseloomu jne; et siia aga keegi tuleks, peame tugevdama sotsiaalsüsteemi, tegema neile magusa elu lõksu

6) Põhjasõja ajal jäi Eesti pea tühjaks, eri andmeil oli pärast seda sisserändajaid (pagulasi?) pea 50 protsenti, nad õppisid – tõenäoliselt roppude vigadega – ära eesti keele, mida meie täna räägime, pääle teisi muutusi ja nihkeid ja kampaaniaid veel väga teistsugusena. See jäi miskipärast püsima, kellelgi pole tugevat ega head teooriat, miks see nii läks, aga meie eesmärk võiks olla alla neelata võimalikult palju teisi rahvaid, hiljem ka riike, sest oleme tõestanud, et see on meis peidus, olemas, me peaksime tooma siia ca 10 000-50 000 tüüpi igal aastal, keda siis alla neelata ja assimileerida ja maailma tagasi puistata, niigi on eestlaste invasioon tohutu, igal aastal lahkub üle 10 000 inimese (mis on natuke rohkem kui igal aastal esimesse klassi astuvaid lapsi), see peabki olema meie programm: siia meelitada, alla neelata, välja pursata, paarisaja aastaga eestistame nii kogu maailma.

7) Purkisi**ujate programmi elluviimine on mõnevõrra raskem kui homoseksuaalsuse ja geneetilise segunemise levitamine, nimelt eeldab see teatavat loovust, loovuselemendi massilist levi, ent seegi on juba teostumas – Eesti ühiskonnas puudub võimalus pakkuda suuremale jaole inimestest tootvat tööd, see tähendab, et varem või hiljem peab kirjaniku- ja kunstnikupalgale võtma enamuse elanikkonnast, mis on täitsa tehtav eeldusel, et nagu me oleme rüüstanud hiiepaigad lageraidega, julgeme rüüstada-rüvetada ka maapõue ja allikaveed ning kaevandada fosforiiti ja muud jama, mis meil olemas on; selle ökoloogiliselt jälgi (aga Eesti on ju nii väike, kuidas see ikka maailma mõjutab), aga riiklikult tulusa (eeldusel, et see äri jääb riigi kätte) projektiga õnnestuks meil mööduda Islandist, kus pea 50% kodanikest kuulub erinevatesse loomingulistesse liitudesse, varsti oleks Eesti tegevuskunsti maa, keegi ei logeleks tegevuseta

8) Korruptsioon, onupojapoliitika on teretulnud asi, edasiviiv jõud, ainult me peame endalt küsima, kuhu kaovad EASi, Eesti Energia, Estonia Airi, Tallinna Sadama jne miljonid, ses mõttes, see on ju tohutu raha, me peaksime selle suunama purkisi**ujatele, kaduma läind finantsidega õnnestuks luua tuhandeid, võib-olla kümneid tuhandeid loovtöökohti, igaüks meist võiks olla tegevuskunstnik, eestlaseks olemine kui selline muutuks kunstiprojektiks, igaüks meist talletaks ennast elulistes situatsioonides loova elemendina, tulemus oleks vähemasti Hurda arhiivide vääriline: raha voolaks sisse ka mujalt, kõik imetleks ja käiks Eestit vaatamas: ainukest, esimest PPP-riiki maailmas.

9) Lastele peaks juba kohe, pisikesest saati õpetama: sa võid olla, kes sa tahad, isegi valge heteroseksuaalne eestlane (EKRE kui PPP-revolutsiooni üks tugevaim toetaja-taganttõukaja vajab ka järelkasvu, nende ridadesse võiks siis kuuluda kõik teistsuguse seksuaalse hälbega tegelased, sest norm oleks, et "normaalseid" enam pole), keegi ei pane seda pahaks.

10) PPP-revolutsioon on Eestis käivitunud, meie juhime seda ja tõukame tagant ja te ei saa seda ära hoida. Peded, pagulased ja purkisi**ujad võtavad elamise üle, te ei saa enam kedagi usaldada, eilane õllesõber tuleb kodukõrtsi roosa triiksärgiga, kohaliku poe müüjatar osutub ingerisoomlaseks või islamistiks, naabrimees teeb salaja kunsti, sõber postitab FB-s luuletuse, te olete kaotanud! Eesti on käest läinud! PPP võitis ja võttis üle, ja me ei anna armu. Varsti algavad avalikud nõiaprotsessid, valge heteromees võib tänaval kõndimise eest trahvi saada. Kõikjal lokkab-vohab halb kunst ja talumatu luule. PPP – karjuvad kajakad. PPP – kordavad raadiolained. PPP – kisendab väike räpase näoga poisike kodupoe ees. Sinimustvalge on alla neelatud, sest see tähendab sinise taeva all amelevat musta ja valget meest. Meie võitsime!

Toimetaja: Valner ValmeHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: