Tudengijazz ootab bändide esinemistaotlusi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti vanima traditsiooniga Tudengijazz avas festivalile pürgivatele bändidele veebipõhise eelvooru.

Festival on pühendatud muusikat õppivatele noortele ning nende värsketele ideedele. Tudengijazz toimub neljas Eesti linnas - Tartus, Viljandis, Pärnus ja Tallinnas. Kokku toimub üle 20 kontserdi, kuhu valitakse esinema noori talente nii Eestist kui ka teistest Balti ja Skandinaavia riikidest. Veebipõhine eelvoor on avatud kuni 20. jaanuarini.

Tudengijazz on aastast 1982 toimuv rahvusvaheline tudengite jazzifestival. Festivali eesmärkide seas on toetada Eesti ja välismaa muusikute ühisprojekte, tutvustada noortele jazzi ja kaasata neid jazzmuusika viljelemisse. Oma publikule pakub Tudengijazz kindlasti värskeid elamusi ja uudset heliloomingut noortelt muusikatalentide sulest.

Läbi aastate on Tudengijazzil üles astunud pea kõik praeguseks tegevad tippjazzmuusikud ning paljud noored kuulsust koguvad ansamblid. Tuule on tiibadesse saanud näiteks Jaak Sooäär, Tanel Ruben, Oleg Pissarenko, Villu Veski, Kadri Voorand, Raul Sööt, Raivo Tafenau, Virgo Sillamaa, Siim Aimla, Sofia Rubina, Joel Remmel, Laura Remmel, Abraham’s Café, JazzIn Sisters ja Innersound.

Seekordne Tudengijazz toimub 9.-12. märtsil juba 34. korda. Ankeedi leiad SIIT.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: