Viimaks ometi: kaasaegse kunsti horoskoop! ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kraam.
Kraam. Autor/allikas: Killu Sukmit

Ilmus Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse uudiskiri, kus on ülevaade olevatest ja tulevatest kunstisündmustest, niisama kunstilugemist ja välisuudiseid. Horoskoop ka, päriselt.

ÄRA MAGA MAHA!

Pühapäevani
12.01 kell 18.00 avas Kristin Reiman Rundumi Prooviruumis (ARSi majas Pärnu mnt 154) näituse "idle time disquiet", millele järgneb vestlus kunstnikuga. Näituse teema on igavus, selle peletamine, närviline ringi lonkimine, aja surnuks löömine. Kristin Reiman õpib EKAs ja oli suvel praktikal Eesti paviljonis Veneetsia biennaalil. Näitust saab näha iga päev kell 13.00–18.00 kuni 17.01.

Laupäeval, 16.01
Laupäeva õhtul kell 19.00 esineb kunstnike Minna Hindi ja Killu Sukmiti projektiruumis Kraam eesti-austraalia muusik ja kunstnik TRI DEXTROSE. Kontsert toimub Kraami üritustesarja Fanfaar raames, mis on ühtlasi osa Ladyfest Tallinn 2016 eelprogrammist. Mine kuulama ja vaatama!

Järgmisel ja ülejärgmisel nädalal
Kolmapäeval, 27.01 kell 18:00 esineb avaliku loenguga Poolast pärit kunstnike töö tasustamise uurija Joanna Figiel Teaduste Akadeemia saalis. Sellel puhul avaldame tuleval esmaspäeval Airi Triisbergi ja Minna Hendrikssoni, Erik Krikortzi koostatud raamatust "Art Workers" (2015) artikli ning neljapäeval, 21. jaanuaril kell 16:00 peame kunstiteadlase ja aktivisti Airi Triisbergi juhtimisel lugemisgrupi kunstitöötajate tasustamisest ja paremate töötingimuste nimel grupina töötamisest Eestis. 28.01 peavad Joanna Figiel ja Airi Triisberg KTIs töötoa kunstitöötajate õigustest teoorias ja praktikas. Lisainfo peagi Facebookis! Joanna Figieli ja Airi Triisbergi loeng ja seminarid toimuvad EKA Kunstiteaduse Instituudi ja KKEKi koostöös korraldatud avalike loengute seeria raames.

Loe kogu UUDISKIRJA.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: