ERR.ee video: Joanna Kalm, "Débutante" ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Siim Lõvi

10. veebruaril kell 19 esitleb Sõltumatu Tantsu Lava uute koreograafide avastamise sarja PREMIERE kaheksanda hooaja parimaid lavastusi "Débutante" ja "Star". Joanna Karoline Kalm ja Sylvia Köster on lihvinud oma lavastusi enne esietendust välismaal ning nüüdseks ollakse valmis suure publiku ette astuma. Kultuuriportaal tegi lavastuste eelesitlusest videod. Vaadake katkendit Joanna Kalmu "Débutantest".

Eelmise aasta kevadel valiti PREMIERE sarja 5 uut koreograafi, kes said võimaluse minna Sõltumatu Tantsu Lava residentuuri. Sealt valiti välja kaks kõige põnevamat ning sel hooajal said võimaluse teha oma debüütlavastused Joanna Kalm (23) ja Sylvia Köster (24). Nende lavastuste pealkirjad "Débutante" ja "Star" loovad põneva atmosfääri juba enne esimesi samme laval – kuidas näevad noored koreograafid karjääri algust ja kuulsust.

Joanna Kalm tegeleb lavastuses "Débutante" aktiivselt ja isegi äärmuslikult küsimusega "Kuidas ennast esitleda?" Ühest küljest võib kuvandiloomet vaadata kui kuulsusejanu, soovi olla nähtav ja tuntud. Teisalt aga kui paljastavat mõtisklust tänapäeva turundamisstrateegiate üle, kus tihti müüakse illusiooni, mis eemal tegelikkusest.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: