Rain Tolk: "Ole tervitatud, Caesarit" vaadates naersin ma end peaaegu pooleks ({{commentsTotal}})

Foto: outnow.ch

Kinodesse on jõudnud uus vendade Coenite filme "Ole tervitatud, Caesar" - "OPis" ütles filmi kohta mõned kommentaarid filmitegija ning -näitleja Rain Tolk, kes pidas filmi hüsteeriliselt naljakaks.

"Ma ei ole üheski filmis, mis räägib filmitegemisest, näinud nii groteskset, kuid mõnes mõttes ka elulist olukorda, kus võtteplatsile saabub amatöör, kes ei ole võimeline ühtegi lauset ütlema," ütles Rain Tolk "OPis", et ta on omajagu võtteid vendadelt Coenitelt ka ise röövinud. "Just näiteks seda, kuidas mingeid stseene alustada." Ta leiab, et Coenite edu võti seisneb sellest, et nad on lihtsalt nii andekad, mispeale teevad paljud superstaarid nende filmides kaasa. "Coenid annavad neile staaridele aga täiesti absurdsed rollid."

Rain Tolk tõi välja, et Coenit oskavad näidata elu absurdi ja totaalset mõttetut naeruväärsete elementide kaudu. "See on ilmselt ka pisut judaismist lähtuv printsiip, mida nad tõlgendavad, et kui jumal isegi olemas on, siis meiesugustel lihtsatel sipelgatel puudub igasugune võimalus aru saada, mida see jumal taotleb," leidis ta ja lisas, et Coenid leiavad üles sellised momendid, mis on hüsteeriliselt naljakad, mis panevad unustama seda mõttetust.

"Detailid kajastuvad ka nende kirjutatud ja loodud karakterites - me näeme mõnd tegelast vaid 30 sekundit, kuid nad jäävad meile meelde," selgitas Rain Tolk, tuues välja, et näiteks üks paks notar, kes on nii pühendunud filmistuudio abistamisele, et on olnud valmis isegi vangis istuma.

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: