Helen Sildna: me ei maksa Tallinn Music Weekil esinemistasusid ({{commentsTotal}})

"Terevisiooni" stuudios oli külas Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna, kes rääkis ürituse alguse puhul pisut keerulisest korraldusest ja tõi välja mõned esinemised, mida kindlasti tasuks kuulama minna.

Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna ütles, et sel aastal defineerisid nad end Tallinna linnakultuurifestivalina uudishimulikule inimesele. "Tallinn Music Week on linnakultuurifestival, mis tutvustab erinevaid uusi ja põnevaid kultuuri- ning loovusevorme." Ta tõdes, et nende eesmärk ei ole küll alati olnud kasvamine, aga nad tahavad põnevaid asju juurde liita ja kohe, kui midagi huvitavat sünnib, siis ei raatsi nad seda välja jätta.

"Me tahame Eesti muusikutele ja andekatele noortele anda rohkem võimalusi näidata oma talenti," ütles Sildna, et tänaseks päevaks on fookus ka muusika pealt pisut laiemaks läinud, kaasates palju ka kunsti ja disaini. Samuti selgitas TMW peakorraldaja, et nad ei maksa kellelegi esinemistasusid, seega ei ole suur honorar põhjuseks, miks 1500 bändi 60 eri riigist neile esinemistaotlused saatsid.

Helen Sildna andis ka kolm soovitust, mida festivalil vaadata:

OFF Flow at Tallinn Music Week

"Flow Festival toob reedel Kultuurikatlasse enda valiku muusikat, eriti huvitav artist on seal näiteks Jaako Eino Kalevi," täpsustas Helen Sildna.

Elektroonilise muusika showcase Eesti Meremuuseumi Lennusadamas

"See on täiesti sündmus omaette, kuna Lennusadama muuseumi vallutavad visuaalkunst ja elektroonilised helid," ütles Sildna ja tõi välja techno-produtsent Pixelordi, kes seal üles astub.

Taani-Soome bänd Liima kinos Sõprus

"Kinos Sõprus saab küll istuda, aga eelmistel aastatel on seal täielik rokikontserdi atmosfäär olnud, sest kes tahab, saab ka lava ees tantsida," tõdes Sildna, et ta peab seda üheks enda lemmikuks lavaks.

Toimetaja: Kaspar ViilupHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: