Tristan Priimägi filmisoovitused ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Tristan Priimägi jagas ka täna "Terevisioonis" kolme uut filmi.

"Silmad taevas" režissöör Gavin Hood

"Räägib ühe droonirünnaku tagamaadest. See näitab, et millised kalkulatsioonid ja kinnitused on vaja mis tasandil saada selleks, et midagi läbi viia. Terve film on üks suur dilemma ja pinget kruvitakse väga hästi. Ma usun, et need inimesed, kes neid otsuseid langetavad, ei tee neid ka uisapäisa."

"Täna mängime sõda" režissöör Meelis Muhu

"Räägib meestest, kes taaslavastavad teise maailmasõja lahinguid. Selle filmi puhul on näha, kui rahulikud nad on sõjaolukorras. Nende jaoks pole oluline, mis rahvusest nad on ja nad kõik on mingisuguse ühise asja eest väljas. Asi ise tundub ju mõttetu, et milleks seda teha. Nad on kannustatud ajaloohuvist ja mul on tunne, et vajadusest ka kommunikatsiooni järgi. Muhu jääb alati vaatlevaks ja objektiivseks, ta laseb sellel mängu ilul ise meid kõnetada, ilma et ta meie arvamust vaatajana väga suunaks."

"Kotkas Eddie" režissöör Dexter Fletcher

"Räägib suusahüppajast Eddie Edwardsist. Ta on mitmes mõttes väga britilik. Mulle tundub, et inglased on alati niimoodi neid asju ajanud, et ilma erilise talendita, aga suure tahtejõuga ja põikpäisusega. Need suured Briti müüdid on minu meelest alati töölisklassi müüdid. See Eddie Edwardsi lugu on ka lugu mehest, kes põikpäiselt ja kõigest hoolimata on veendunud, et krohvija pojana peab temast saama suusahüppaja. Suur osa sellest filmist ei vasta tõele, siin on mõeldud välja karakterid, keda tegelikult ei eksisteerinud."

Toimetaja: Madis LaurHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: