Von Krahli Teatris esietendub Lauri Lagle "Paradiis" ({{commentsTotal}})

Foto: ERR

Von Krahli Teatris esietendub Lauri Lagle lavastus "Paradiis", kus viis näitlejat koos publikuga harutavad lahti õitsemise ja hääbumise ringkäigu.

Von Krahli Teatri saali on sisse seatud lopsakas stuudio, kus tegutsevad viis näitlejat, kes püüavad luua oma paradiisi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Lauri Lagle sõnul on etenduse märksõna igavikuline muutumine. "Kuidas selle muutumise, liikumise ja jooksu sees säilitada hingamine ja harmoonia ja olla rahulikult kohal ehk siis tulevikueesmärgi poole püüdlemine on võib-olla unistus ja kujutlus, aga tegelikult me otsime selle hetke ilu, mis on selles hetkes siin praegu. Need viis tegelast, kes loovad oma paradiisi, võtavadki sellest oma maksimumi, mis võtta saab."

Tiina Tauraite sõnul on laval äge trupp. "Vanast trupist oleme kolmekesi mina, Erki ja Mari, seekord on liitunud nii-öelda vanemast generatsioonist Mart Kangro. Reimo Sagor on esindamas täies ilus nooremat generatsiooni. Kogu see näitlejate kombo on olnud väga inspireeriv kogu prooviperioodi jooksul."

"Saan kohe 40 ja koos nende teiste matsidega seal laval pidu pidada on päris äge. Proov Von Krahli teatris ongi õitsemine enne hääbumist, enne kui kottidesse asjad kokku panna," lisas Tauraite.

Toimetaja: Jaanika ValkHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: