Politseinikke oodatakse tasuta külastama Eestimaa muuseume ({{commentsTotal}})

Foto: Siim Lõvi /ERR

12 Eestimaa muuseumi eesotsas Energia avastuskeskusega avavad sel suvel politseitöötajaile ja nende peredele oma uksed tasuta.

Energia avastuskeskuse juhi Kertu Saksa sõnul tahetakse tänutähtede jagamisega kasvatada turvatunnet ja märkamist ühiskonnas ning väärtustada perega veedetud aega. Aktsiooniga on võimalik liituda alates tänasest kuni 13. maini ka teistel organisatsioonidel, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Kui president annab teenetemärke, siis meie kodanikena anname tänutähti ja algatus on ellu kutsutud selleks, et me tahame märgata neid ametimehi, kes meie turvalisuse tervise ja heaolu eest seisavad, ja kes teevad iga päev natukene rohkem kui ametijuhend ette näeb," ütles Kertu Saks.

"Meil on tõesti väga hea meel sellise algatuse üle ja tegelikult me anname ka oma panuse sellesse algatusse natuke teistpidi tagasi ehk et me terve suve osaleme neis muuseumides perepäevadel, mida muuseumid korraldavad, seal on meie ametnikud kohal, nad teevad tööd, neil on vorm seljas, nad ootavad külastajaid endaga vestlema ja küsimusi esitama ja see on meie väike tänu vastu sellele, mida muuseumid meile korraldavad ," lisas Põhja prefektuuri vanemkorrakaitseametnik Kristel-Liis Kaunismaa.

Toimetaja: Jaanika ValkHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: