ERR.ee video. Rudy Tambala: Eesti lõhnab nagu röstsai ja mesi ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: Siim Lõvi/ERR

Laupäeval, 18. juunil tähistab Kumu kunstimuuseum oma kümnenda tegutsemisaasta täitumist ja suve algust suure muusika ja kunsti peoga. Teiste seas esineb üks taaskogunenud indie-legend: A.R. Kane Suurbritanniast.

"Kumu tähistab sel aastal kümnendat aastapäeva, oleks patt mitte sellist üritust jälle teha," ütles Kumu ÖÖ pressiesindaja Ingrid Kohtla.

Viimati toimus Kumu ÖÖ viis aastat tagasi, Ingrid Kohtla sõnul puhati vahepeal lihtsalt jalga, tegemist oli ka Tallinn Music Week`i ning teiste muusikaüritustega. "Kui endal jätkub huvi, idealismi, artsy`t pilku ja publiku nõudmist, siis teeme üritust edasi," lisas ta.

Laupäevasel Kumu ÖÖ-l esineb üks taaskogunenud indie-legend: A.R. Kane Suurbritanniast. 80ndatel ja 90ndate alul tegutsenud duost Rudy Tambala ja Alex Ayuli on järel Rudy (koos uute abilistega).

Rudy Tambala on esimest korda Eestis, varem ei teadnud ta isegi, kus Eesti asub. Tambala tõi välja, et kõik riigid lõhnavad erinevalt, Eestisse maandudes tundis ta esimese asjana röstsaia ja mee lõhna.

Kontserdit aga peab ise nägema, sest suurema osa sellest moodustab ainulaadne improvisatsioon.

Kumu ÖÖ toimub 18. juunil kell 21 Kumu kunstimuuseumis.

Toimetaja: Jaanika Valk

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: