Katariina Unt rääkis enda austusest Eesti kultuuri suurkujude vastu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Näitlejate Liidu 100. sünnipäevale pühendatud "OPi" rubriigis astus sel korral üles näitleja Katariina Unt, kes rääkis enda kogemusest Urmas Vadi muusikaliga "Georg".

Näitleja Katariina Unt rääkis "OPis", kuidas ta käis 11 aastat tagasi Linnahallis vaatamas Urmas Vadi muusikali "Georg". "Mul oli võimalus seda oma tütrega vaatamas käia, kes oli tol hetkel kuuene," ütles Unt ja selgitas, et see muusikal oli fantastilis-unenäoline kollaaž Georg Otsa elu ja loometöö ainetel. "Saal oli rahvast täis ja suured ekraanid võimaldasid näitlejatel inimestele lähemale tulla, tänu millele oli näha, kuidas Marko Matvere tööd teeb, kuidas ta laulab, hingab ja häält tekitab," selgitas Katariina Unt ja tõdes, et paremal hetkel suutis Matvere anda natukene aimu, kuidas võis Georg Ots mõjuda siis, kui ta laulis.

"Pärast etendust tulin ma koju ja tütar ütles, et ta tahab Georg Otsale kirja kirjutada," ütles Unt ja lisas, et ta tütar õppis sellel ajal kirjutama ja tahtis jagada oma emotsioone kirja teel. "Ma ütlesin, et sa võid kirjutada, aga selgitasin talle, et seda kirja ei saa ära viia, kuna Georg Ots on surnud," tõdes ta.

"See pani mind mõtlema sellele, kuidas olla oma tegemistes vääriline neile talentidele, kes pakuvad inimestele enamat kui lihtsalt tsirkust ja leiba," mõtiskles Unt lõpetuseks.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: