Mikk Jürjens: me teeme kõige suuremad otsused mikrohetkede pealt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

"OPis" rääkis enda näitlejaks saamise loo Tallinna linnateatri näitleja Mikk Jürjens, kes tõdes, et noore poisina oli tal suur hirm esinemise ees.

Mikk Jürjens ütles "OPis", et ta kartis väikese poisina väga esineda. "Ma olen korduvalt jooksnud ära lasteaia kontsertidelt ja olen ära jätnud oma muusikakooli esimese esinemise, kuna jooksin koju ja nutsin," tõdes ta ja lisas, et kõik muutus, kui ta läks viiendas-kuuendas klassis Raplas Riinimanda koori laulma.

"Kooril on igal suvel Saaremaal laager, kus tehakse õhtuti etüüde," selgitas näitleja ja ütles, et see oli tema esimene või teine aasta, kus ühel õhtul etüüde tehes läks kellelgi midagi sassi. "Ma mäletan, et ma olin laval, oli üks segaduse hetk ja minus tekkis selline tunne, et ma improviseerin ja teen midagi," nentis ta ja tõdes, et tol õhtul tekkis temas mingisugune arusaamine, et temast saab näitleja.

"Nüüd, kus ma olen päriselt näitleja, siis mulle tundubki, et me teeme kõige suuremad otsused selliste mikrohetkede pealt, nii töös, armastuses kui ka paljudes muudes asjades," sõnas Mikk Jürjens ja nentis, et me saame sealjuures pakkuda endale ka väga mõnusat tunnet, kui me oskame neid mikrohetki endale elus piisavalt tihti meelde tuletada.

Toimetaja: Kaspar VIilup

Allikas: "OP"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: