EV100 kabaree-etendus "Forever Young" pikeneb sügisesse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Viru hotelli Merineitsi restoranis toimuvad Eesti 100. sünnipäevale pühendatud "Forever Young" kabaree-etendused on olnud edukad ning külaliste soovil jätkatakse juubeliprogrammiga ka sügisperioodil.

Kevadel kuni aprilli lõpuni ning sügisel alates 12. oktoobrist on külastajatel võimalus nautida meelelahutust Starlight Cabaret esituses ning saada osa kolmekäigulisest õhtusöögist.

"Forever Young" revüüfantaasia etendust on tänaseks külastanud pea 20 000 külalist. Margus Tammpere sõnul näitab piletite müük juubelihooaja etendustele inimeste jätkuvat huvi kabareeõhtute vastu. "Oleme tänulikud, et publik on kontseptsiooni, kus omavahel põimitud kabaree- ja toidukunst, omaks võtnud," sõnas ta.

Tammpere märkis, et etendustele ostavad üha sagedamini pileteid ka korduvkülastajaid. "Lisaks sellele, et professionaalsed artistid pakuvad võrratuid laulu- ja tantsunumbreid, üllatame külalisi igal hooajal ka värskete kulinaarsete elamustega," tõi ta välja ühe võimaliku põhjuse.

Eesti Tantsuagentuuri juhi Kristjan Kurmi loodud muusikaline rännak algab varieteekunsti klassikaliste numbritega ning jõuab välja tänapäeva. Vaatajate ette jõuab tantsulises võtmes 100 aastat Eesti Vabariiki.

"Kabareeõhtut täidab tantsustiilide kaskaad polkast rokini ning tangost hiphopini. Paatos ja nostalgia vahelduvad huumori ja eneseirooniaga," kirjeldas Kurm. Revüüetendus "Forever Young" on tantsuetendus, kus lisaks Eesti Tantsuagentuuri tantsijatele teevad kaasa ka laulusolistid Nele-Liis Vaiksoo või Kristiina Renser, Irina Haak ja Kalle Sepp või Bert Pringi.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: