Kodudest otsitakse pallaslaste teoseid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tartu Kunstimuuseum
Tartu Kunstimuuseum Autor/allikas: Postimees/Scanpix

2019. aasta mais avaneb Tartu Kunstimuuseumis mahukas Pallase kunstikooli 100. juubelit tähistav näitus. Suurnäitusega paralleelselt eksponeerib muuseum valikut Pallase koolkonna kunstnike teostest, mis kuuluvad eraisikutele.

Tartu Kunstimuuseum ootab inimestelt, kelle kodus on Pallase kunstikoolis õppinud kunstniku teoseid aastaist 1919–1944 ja millega kaasneb isiklik lugu, näitusele.

31. detsembriks 2018 on teose foto ja sellega kaasneva loo tekst ning kontaktandmed oodatud aadressile kristlyn@tartmus.ee või postiga aadressile Raekoja plats 18, Tartu, 51004.

Kogunenud info põhjal tehakse hiljemalt 2019. aasta veebruari jooksul valik, millised teosed ja lood jõuavad vahemikus 16.05–27.10.2019 Tartu Kunstimuuseumi näitusele.

NB! Näitusele välja valitud teosed vaadatakse enne eksponeerimist muuseumi konservaatorite poolt üle ning teostatakse kokkuleppel omanikega vajalikud vormistus- ja konserveerimistööd, mis on teoste omanikele tasuta.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: