Tõnis Mägi: 12 aastat NSV Liidus esinemist oli Jumala kingitus

Tõnis Mägi
Tõnis Mägi Autor/allikas: Ülo Josing/ERR

Tõnis Mägi ütles Vene ajalehele Argumentõ Nedelja, et pole kunagi kahetsenud oma noorust ega tööd NSV Liidus. "See oli imeline aeg," kinnitas Mägi.

"Ma pole üldse selline inimene, kes midagi kahetseks," rääkis Tõnis Mägi väljaandele. "On mitu Tõnist: väike poiss, teismeline, mees. Erinev mees, eri eas, kui ma olin 28, 50 või 70 - need on kõik erinevad Tõnised. Ja ma pole kunagi öelnud endale, et mul on kahju sellest ajast, kui töötasin NSV Liidus või oma noorusest. See oli imeline aeg."

"Need 12 aastat, mis ma esinesin Liidus oli Jumala kingitus," ütles Mägi täna, 6. veebruaril Argumentõ Nedeljale. "Mitte ainult sellepärast, et ma olin populaarsuse tipus, aga ka seetõttu, et ma nimetaksin seda aega õppetunniks. Ma läbisin tollal hea elukooli. Õppisin inimesi mõistma, sain heaks psühholoogiks. See on ju arusaadav: ette sattusid erinevad inimesed ja nendega tuli läbi saada. Aga see on suurepärane kogemus! Ma hindan seda huvitava ja omapärase ajana: suhtlus paljude huvitavate inimestega, kontserdid ja ringreisid. Minu jaoks on see määrav kümnend mu elus. Vaat nii nimetan ma seda perioodi."

Ta lisas, et pärast nõukogude estraadi perioodi hakkas ta laulma enda laule, mis pole ainult armastusest, vaid kannavad filosoofilisemat mõtet.

Toimetaja: Valner Valme, Sergei Mihhailov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: