Täna keskpäeval tulevad müüki tantsupeo lisapiletid ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Noorte laulu- ja tantsupidu 2017
Noorte laulu- ja tantsupidu 2017 Autor/allikas: ERR/Maria Helen Känd

Tantsupeo "Minu arm" etendused saavad publiku suure huvi tõttu lisatribüünid. Sellega seoses tuleb esmaspäeva keskpäevast kolmele tantsupeo etendusele müüki kokku ligikaudu 2500 lisapiletit.

Tantsupeo korraldusjuhi Andi Einaste sõnul on lisatribüünidel kokku kümme sektorit, milles igaühes seitse rida. Lisapileteid müüb Piletilevi. "Kolme etenduse peale tuleb müüki ligikaudu 2500 piletit. Lisatribüünide sektorid on märgistatud tähtedega ning A-sektor asub idavärava poolses otsas. Samuti on kõik kohad lisatribüünidel nummerdatud," kinnitas Einaste.

Tantsijate ja pealtvaatajate treppidest liikumist lisatribüünid ei sega. Igale lisatribüünile viib eraldi üks trepp. "Lisatribüünide ja idatribüüni vahel läbikäiku ei ole. Kogu liikumine toimub lisatribüünide tagant, et pealtvaatajad saaksid segamatult etendust jälgida," lisas Einaste.

Täna keskpäevast tuleb müüki ka piiratud hulk broneeringust tagastatud pileteid laulupeo pingisektoris. Lauluväljaku üldalale on pileteid jätkuvalt saadaval.

 Tantsupeo esimene etendus toimub neljapäeval 4. juulil ning teine ja kolmas etendus reedel 5. juulil. Esimesed tantsijad saabuvad Tallinnasse pühapäeval 30. juunil. Laulupeo "Minu arm" eesti muusikaklassika avakontsert "Õpetajale" toimub laupäeval, 6. juulil algusega kl 19.00 ning suurkontsert pühapäeval, 7. juulil algusega kl 14.00.

 Pileteid saab osta Piletilevi müügipunktidest üle Eesti.

 

Toimetaja: Mari Peegel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: