Kuusk-Nuut-Rooste trio toob Rockstarsis lavale luulekabaree kava ({{contentCtrl.commentsTotal}})

(paremalt) Karl Kuusk, Erki-Andres Nuut ja Jürgen Rooste.
(paremalt) Karl Kuusk, Erki-Andres Nuut ja Jürgen Rooste. Autor/allikas: Maria Esko

Karl Kuusk, Erki-Andres Nuut ja Jürgen Rooste tulevad neljapäeval, 30. mail kell 21.00 Rockstarsis lavale uue luulekabaree kavaga "Cabaret Error", millega otsivad lahendust kinnijooksnud programmidele nii iseendas kui ka ümbritsevas.

"Inimese elukompuuter annab error-teadet, kunst kisendab viga-viga-viga. Veateateid annab ka me praegune ühiskond. Seepärast vaatabki trio Kuusk-Nuut-Rooste sügavale me aja ja inimolemise sisimasse, otsib viise enese ja ilma taaskäivitamiseks. Kõlavad uued ja vanad laulud, luuletused ja lood sellest, kuidas, kes ja miks me oleme ja kuhu me oma teekonnal sattume," seisab kava kirjelduses.

"Me ei edasta mingit poliitilist sõnumit. Või kui, siis väga eneseirooniliselt. See on eelkõige poeetiline," märkis kava kohta Kuusk.

"Natuke on kõik see, mis me teeme või ütleme või mõtleme poliitika, aga see mõte ongi ohtlik. Tuleb elada end vabaks poliitilistest hoovustest, sellest kõige politiseerimisest saab lahti ainult ise sellest lahti elades: see puudutab mind, aga see ei ole mina. Nagu surfar lainetel," selgitas Rooste.

Tegu on kolmiku teise ühise kavaga, plaanis on sama ja täienenud seltskonnaga luulekabaree-teed jätkata ka suvel ja sügisel.

Kuidas ja kuhu edasi, arutlevad Rooste ja Kuusk Maria Esko tehtud videos (allpool).

Kavale järgneb vabalava: kel on tung luuletada või laulda, peab lihtsalt õhtujuhtidele märku andma.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: