Ugala teatri uueks loominguliseks juhiks sai Tanel Jonas

Neljapäeval kogunes Ugala teatri juhi Garmen Tabori moodustatud konkursikomisjon, et valida teatrile uus loominguline juht. Komisjoni otsusel hakkab tulevikus Ugala teatri loomingulist suunda kujundama näitleja ja lavastaja Tanel Jonas. Praegu Vanemuise teatri ridadesse kuuluv Jonas alustab Ugalas tööd 1. septembrist.

Teatrijuht Garmen Tabori sõnul on Tanel Jonas viljakas ja nooruslikku tegutsemistahet täis näitleja ja lavastaja, kes on valmis vastutusrikast ametit täitma.

"Tanel Jonase nägemus loomingulise juhi rollist ja tulevikuplaanidest andis kindluse, et oleme valimas õiget inimest. Tanel on varasemalt Ugala teatris lavastanud ning majarahvaga juba tuttav. Ta tunneb teatritöö erinevaid tahke ning tal on suures teatris töötamise kogemus," sõnas Tabor. 

Tanel Jonas on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli 21. lennu ning on alates 2004. aastast Vanemuise teatri näitleja. Lisaks teatrirollidele on Jonas tegev ka lavastajana. Ugala teatris on Jonase käe all valminud lavastus "Mäng on alanud".

 

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: