Kuula: Liis Ring avaldas teise sooloalbumi "Woolgathering" ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Liis Ring
Liis Ring

Muusik Liis Ringi avaldas teise teine täispika sooloalbum "Woolgathering", mille andis välja plaadifirma Õunaviks.

Liis Ring on Eesti muusikamaastikul toimetanud juba kümmekond aastat, algselt erinevate bändide koosseisudes (Animal Drama, Mirabilia, Talamak). 2014. aastal ilmus esimene täispikk album "Fables of a Faraway Land" sooloartistina, tookord veel cirkli nime all. Kahe täispika plaadi vahel andis ta ise välja ka paar minialbumit: "Satori" 10" vinüülil (2016) ja "Åker" kassetil (2018).

Plaadil olevad kaheksa lugu moodustavad kokku justkui kuuldemängu, muusikalise helirännaku läbi Liis Ringi kõrvade ja teda ümbritseva maailma.

Väljendil "Woolgathering" on kaks tähendust – sõnasõnalt tähendab see villa kogumist lammastelt, kuid tihtipeale kasutatakse teda iseloomustamaks rändavat ja unistavat meelt, selgitas Ring.

"Tundub, et minu heliloomingussegi on kandunud teatav pidetus, mis tingitud muutuvatest oludest ja maastikest mu ümber ning sees. Enamik lugusid on salvestatud just nende paikades, kus ma nad kirjutasin, ja ka ajaliselt lähedal loomise hetkele," jätkas ta.

Kuula albumit "Woolgathering":

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: