NUKU teatriga liitus EMTA lavakunstikooli 28. lennu lõpetanud Steffi Pähn ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Steffi Pähn
Steffi Pähn Autor/allikas: Jaana Süld

Steffi Pähn on juba sisse õppinud Mirko Rajase lavastatud "Väikse printsi" rollidesse ning lavastusse "(p)ÖÖ", mille lavastasid Tiina Mölder ja Christin Taul. Esimene uuslavastus, kus Pähn osaleb, on kevadel esietenduv Renate Keerdi lavatöö.

"See on alati sündmus, kui trupiga liitub uus näitleja. Alustame ühist teekonda, mis loodetavasti kujuneb viljakaks ning toob mängurõõmu nii publikule kui ka truppi," ütles teatri kunstiline juht Mirko Rajas.

Steffi Pähn töötas peale kooli lõpetamist aasta aega vabakutselisena. Näitleja sõnul oli see õpetlik ja huvitav aeg, millesse mahtusid muuhulgas rollid lavastustes "Unusta/Unista" (lavastaja Ingmar Jõela, Tartu Uus Teater), "Pikse pill" (lavastaja Damir Salimsjanov, R.A.A.A.M.) ja "JAIK" (lavastaja Peeter Jalakas, Von Krahli teater).

"Noore näitlejana tunnen, et repertuaariteatrist on mõnigi õppetund saamata," ütles Steffi Pähn. "Juba praegu olen saanud uues koduteatris palju uut õppida."

Steffi Pähn lõpetas EMTA lavakunstikooli 28. lennu 2018. aastal, kursust juhendasid Anne Türnpu ja Mart Koldits. Lavakunstikooli ajal õppis Pähn vahetusüliõpilasena Tamperes ja Londonis. 2014. aastal lõpetas ta Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: