Nädala albumisoovitused

Nädala albumisoovitused | Lady Gaga, Little Simz, Priya Ragu jt

05.09.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Mitte liiga üllatuslikult jäi Drake'i uus, enesekindlusest kummis "Certified Lover Boy" natuke liiga üheülbaliseks, et siia valikusse jõuda, kuid muudest väärt asjadest väheks ei jäänud – DJ Seinfeld pakub mõtiskluselektroonikat, Lady Gaga andis välja paugutava remikside albumi ja räppar Little Simz üllatab oma eri varjunditega. Aga leiab ka värsket Suunsi ja tamili-mõjudega R&B-d.

Nädala albumisoovitused | The Beach Boys, Chvrches, Kanye West jt

29.08.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Sel nädalal menüüs: mammutkomplilatsioon The Beach Boysilt, metal'i shoegaze'i vastu vahetanud Deafheaven, Chvrches'i üleelusuurune popmuusika, Graham Coxoni heliriba ulmekoomiksile ja lõpuks ometi ka pikalt oodatud uus Kanye West.

Nädala albumisoovitused | Devendra Banhart & Noah Georgeson, Jungle, The Killers jt

15.08.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Lõppeval nädalal ilmus mitu albumit, mis tiksuvad enesele vähem või rohkem teadlikult kestva koroonaaja traagika vaimus, aga ka mitu sellist, mis ignoreerivad seda üldse või suutsid leida ideid ja inspiratsiooni hoopis mujalt. Natuke dream pop'i, ambient'i, alt-rock'i, värske Jungle ja The Killers – igatahes siin on sellenädalane valik uut muusikat.

Nädala albumisoovitused | Abstract Mindstate, Nas, Tinashe jt

07.08.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Ikka veel ootame "Dondat", aga päris ilma Kanyeta see uue muusika reede ei tulnud – väljas on Westi produtseeritud teine stuudioalbum tagasituleku teinud räpiduolt Abstract Mindstate. Lisaks sellele jäid radarile uus Nas ja Tinashe, kompilatsioon 70ndate Araabia muusikast ja Lingua Ignota spirituaalne oopus.

Nädala albumisoovitused | Alan Vega, Billie Eilish, Prince jt

01.08.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Seekordne uue muusika reede tõi ühe aasta ilmselt oodatuima albumi – enam kui väärilise jätku Billie Eilishi 2019. aasta hittdebüüdile – aga näiteks ka mitu olulist postuumset väljalaset, mis vähem-rohkem sobivad ilmestama lõppevat tuhmi nädalavahetust.

Nädala albumisoovitused | Anika, Dave, Darkside jt

25.07.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Kanye Westi kümnes stuudioalbum "Donda" jäi mitte eriti üllatuslikult lubatud ajal ilmumata, aga õnneks ei tööta kogu muusikatööstus nagu Kanye West. Ilmus vähemalt viis teist albumit, mida erinevalt "Dondast" saab kuulata juba praegu ja ERR kultuuriportaal julgelt soovitab kuulata.

Nädala albumisoovitused | Joni Mitchell, Pom Pom Squad, Tyler, the Creator jt

28.06.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... Võimalik, et selliseid uue muusika reedeid on varasematel aastatelgi olnud, aga igatahes pole seda veel juhtunud sel aastal, kus ilmub sellises mammutkoguses väärt albumeid, et nende hulgast ainult viit soovitust uueks nädalaks välja valida tundub julm. Seepärast vaatame lähemalt seekord kümmet värskelt letti jõudnud väljalaset.

Nädala albumisoovitused | Devo, King Gizzard and the Lizard Wizard, Marina jt

14.06.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal annab iganädalase sarjaga lühiülevaate uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Crowded House, Hunt, Japanese Breakfast jt

07.06.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal annab iganädalase sarjaga lühiülevaate uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Yasmyn, Moby, Portico Quartet jt.

29.05.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal annab iganädalase sarjaga lühiülevaate uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Chai, Gruff Rhys, Mannequin Pussy jt

22.05.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Ajukaja & Mart Avi, The Black Keys, St. Vincent jt

15.05.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Czarface & MF Doom, Iceage, Squid jt

08.05.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Guided By Voices, Juan Wauters, Leon Vynehall jt

02.05.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Alan Vega, Dinosaur Jr., Tom Jones jt

24.04.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Andy Stott, Ouu, Paul McCartney jt

17.04.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Brockhampton, Sufjan Stevens, Tommy Cash jt

10.04.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Dry Cleaning, Erki Pärnoja & Collegium Musicale, Godspeed You! Black Emperor jt

04.04.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Death from Above 1979, Noga Erez, Xiu Xiu jt

27.03.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Arcade Fire & Owen Pallett, Justin Bieber, Lana Del Rey jt

20.03.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | The Horrors, Nubiyan Twist, Valerie June jt

13.03.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Arab Strap, Drake, Jane Weaver jt

06.03.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Nick Cave & Warren Ellis, Smerz, Stereolab jt

27.02.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Cassandra Jenkins, Mogwai, Tindersticks jt

21.02.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Django Django, Nancy Sinatra, Slowthai jt

13.02.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Hayley Williams, Pitsa, Lego jt

06.02.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks teiste hulgas võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Arlo Parks, Madlib, Weezer jt

30.01.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Arca, Rhye, Widowspeak jt

23.01.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal jätkab iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, mis vahepeal (digi)lettidele jõudnud ja millele tasuks võimalus anda.

Nädala albumisoovitused | Sleaford Mods, Viagra Boys, Genka x DEW8 jt

16.01.21 NÄDALA ALBUMISOOVITUSED ... ERR kultuuriportaal alustab 2021. aasta musa-aastat uue iganädalase lühiülevaadete sarjaga uutest albumitest, millele tasuks võimalus anda.

AASIA FILMIKUNST ETV2-S

klassikaraadio

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: